21. dets 2011

Hei-hoo, la-la-laa...

Meie jõulude ootamise laulud on selleks korraks lauldud. Jaani kirik oli mõlema kontserdi ajal rahvast äärest ääreni täis. Läks taas hästi. Nagu ka eelmisel aastal, toimus järjestikku kaks kontserti ja teine neist oli ägedam.

Lauri saatis meile juba oma tänusõnad ja kiitis kauni esituse eest. Tema tänusõnad kuulusid nii meeskoorile (meie mehed oli ka!), kes ületasid end "Ave Mariat" lauldes, HaleBopp Singersile nende esituse eest, puhkpillikollektiividele Händeli "Tulevärgi" eest ja ka kõigile ühendkoori kooridele. Meie hirmuunenägude allikaks olnud "Halleluja" õnnestus Lauri hinnangul täiega ja saanud veel mujaltki positiivset tagasisidet. Adami "Oo jõuluöö" tõi aga Laurile lausa judinad selga. "Forte kõlas võimsalt ja mahukalt. Tõeline pärl," ütles ta.

Ega Tarbatul seekord midagi hullu ei olnud ka, vähemasti sõnade õppimisega polnud vaeva, sest peaasjalikult laulsime oma laule järgmistel sõnadel: "Hei-hoo, la-la-laa, du-du-duu, baa-baa-baa, da-ba-da-ba-daa, pimm-pomm-pimm-pomm, tinn-kõll-tinn-kõll, juhhei, ohoo-ohoo, heia-hopp, hop-hop-hop, mm-mm-mm, aa-aa-aa, oo, uu-uu..." ja muidugi lugematul arvul kordi "Halleluuuja".

Tarbatu selle aasta plaanides on veel jõulupidu ja siis läheb uute sihtide seadmiseks jaanuaris.

Ilusat jõuluaega ja kaunist aastavahetust!


Kirjutas: Lilian

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar