14. apr 2013

Segakooridega laulmas

Tarbatu osales teist aastat toimunud Tartu segakooride laulupäeval Tartu ülikooli aulas. Kõik kaheksa koori esinesid oma väikse kavaga ja siis ühislauludega. Meie laulsime "Kolme ubinat", "Varjuliidse puiõ all" ja "Küla kuuleb".  Kõige suuremaks väljakutseks oli nelja mehe puudumine, mis tegi kohaolnud meeste olukorra päris keeruliseks. Aga nad said oma nappide jõududega päris kenasti hakkama. Pealegi dirigeeris "Küla kuuleb" lugu Kätlin, kes kavatseb meie koori ja selle looga ka oma lõpueksami teha, ja siis tuli Lauri meestele lavale appi.

Hiljem publiku hulgas ringi liikudes kuulsime, et esinemine oli olnud päris hea ja välja paistis meie laulurõõm ja vaba olemine. Kava oli ka olnud keskmisest kepsakam.


Ühendkooridega koos esitasime kuus laulu, mis on kavas ka 15. juunil 2013 Elvas toimuva üle-eestilisel segakooride laulupäeval "Õitse, kasva, ela!". Need laulud saidki nüüd selgeks.

Pärast kontserti suundusime Teatri Kodusse, kus sõime ära ühe isamaalise tordi, et tagantjärele tähistada oma "Tuljaku" konkursi hõbemedalit ja niisama koos olla ja maiustada.

Järgmised esinemised ja üritused terendavad juba silmapiiril.

Kirjutas Lilian

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar